בוקר ג׳וב

אודותינו

בוקר ג'וב היא בית לבעלי עסקים. אי של שפיות בתוך ים המשימות, האחריות והטלטלות שבעל עסק חווה בישראל. מקום לסדר בו את הראש, לתכנן לטווח ארוך, להבין כיצד להוציא תוכניות לפועל, מקום ללמוד בו, לקבל אנרגיות ורעיונות טובים כיצד להמשיך מכאן.

אנו בונים תשתיות ארגוניות חזקות שמאפשרות לך לבנות לגובה בלי להתרסק ולהתחיל שוב כל פעם מהתחלה. כשיש לך יסודות חזקים אתה יכול לבנות בחכמה בהתבסס על נתונים ומספרים, לא תחושות בטן ונטייה סובייקטיבית, אתה יכול לבנות ארגון שמשתמש נכון במשאבים שלו ולא מבזבז זמן וכח אדם שעולים לו הרבה כסף, אתה יכול שיהיה לך עסק שאתה לא נלחם בו אלא עובד בו, עסק שאתה שולט בנתונים שלו בכל רגע, עסק שלא פוגע בבריאות שלך ובחייך האישיים.

עסק שאת רוב הזמן בו משקיעים בהוצאת תוכניות לפועל לא בכיבוי שריפות וטיפול במצבי חירום מלחיצים.

אתם כבעלי עסקים מתבקשים על בסיס יומי לתת פתרונות, לשלם משכורות, חשבונות, לחשוב מחוץ לקופסה, להנהיג, לתכנן, לתת כוח, לגייס, לתדלק את המוטיבציה של אחרים, לטפל  בכשלים, בבעיות, במצבי חירום, להשיג אשראי, לנהל כספים להתנהל מול בנקים, מוסדות מס…

מישהו צריך לעשות גם עבורכם, לתת לכם דלק למוח ולנשמה, לעשות לכם סדר, תכנון, ארגון, להפיח בכם קצת אש של מוטיבציה, להצית בכם רעיונות מבריקים, כדי שתוכלו להמשיך להניע את הגלגל עבור כולם, כדי שתוכלו להגשים את מפעל החיים שלכם.

אנחנו מאמינים שלתת נתוני מפתח בזמן הנכון, למנהל הנכון, במקום הנכון, זה דבר שיכול לשנות לטובה מסלול חיים שלם.

אנו מאמינים שאתם- אנשים שמסוגלים באמת לנהל מערך ארגוני שלם בהצלחה- אתם דיי נדירים בחברה ולכן ראויים לכל עזרה. מניסיון רב שלנו, השקעה באנשי מפתח מסוג זה, היא השקעה שמחזירה את עצמה עשרות מונים.

 יש מאחורינו עשרות שנים של ייעוץ, הוראה, הדרכות פרונטליות קבוצתיות, אימונים אישיים, ויישוב סכסוכים פנימיים. החזקנו בעמדות ניהול גם כשכירים וגם כבעלי עסק, אנחנו יודעים בדיוק עם מה אתם מתמודדים. בגלל זה אנחנו בוקר ג'וב.

דילוג לתוכן