בוקר ג׳וב

תרבות ארגונית

זה דיי נפוץ שבעל עסק מקבל ייעוץ שבמהלכו עוברים עליו תמורות ושינויים בתפיסה, שגורמים לו להחליט החלטות חדשות ושונות עבור העסק, בראש שלו זה סגור וברור לו מאוד, אבל כשהוא מנסה להכניס את השינויים לעסק הוא נתקבל בקשיים, לעיתים אפילו התנגדויות.

אנשים באופן טבעי לא אוהבים שינויים, שינויים קטנים כגדולים מזעזעים במידה מסוימת את הסירה של העסק, לכן כדי לא לבזבז את הכסף, הזמן והמאמצים שהשקעת בייעוץ, אנו בבוקר ג'וב מסייעים לך להטמיע הלכה למעשה את התוכניות וההחלטות שלך, בתוך עסק מול העובדים שלך, בלי לעורר התנגדויות חזקות מדי וכדי שכולם יבינו ויתרמו את החלק שלהם לשינוי.

השינוי יכול להיות ברמה של

צורת התנהלות חדשה

שינוי במבנה הארגוני

שינוי בסדר העדיפויות

או פשוט תוכניות שיש להוציא לפועל ולכל אחד יש חלק בתוכנית, כאשר כולם נרתמים לשינוי או לתוכנית ומבינים מדוע מבצעים אותם, ומה החלק שלהם בעניין, אתה לא משאיר את כל הרעיונות שלך במגרה, הם קורים בעסק מול עינייך ואתה מרגיש שהעסק הולך למקומות חדשים כמו שרצית שיקרה.

לקבלת פרטים נוספים, כיצד אנו יכולים לסייע לך להטמיע בעסק תוכניות והחלטות שלך בעקבות ייעוצים שקיבלת בעבר ולא הצלחת ליישם הלכה למעשה, צור קשר.

לקבלת פרטים נוספים צור קשר
סמארטיקט 2 (1)

יועצי בוקר ג'וב יגרמו לך להתאהב בעסק שלך מחדש, ממש כמו שהרגשת בהתחלה לפני שהבנת למה נכנסת... כי הפעם אתה תעשה את זה נכון​

דודי מרצה (1)
דילוג לתוכן